Podpora a dotazy Poradíme Vám

Nevíte si rady a potřebujete poradit? V tomto případě jste na správné stránce zde se dozvíte vše potřebné,  jestli jste zde nenašli svou odpověď kontaktujte nás telefonicky a vše napravíme.

Podpora,Dotazy
Nejsem zákazníkem InternetNET

Nejste naším zákazníkem?A chtěli by jste se připojit a nevíte jak na to? Při kliknutí na tento odkaz získáte kompletní postup jak se k nám připojit.

Chci Internet
Podpora,Dotazy
Jsem zákazníkem InternetNET

Jste naším zákazníkem?zde se dozvíte řeba jak se přihlásit do klientského portálu? Případně chcete navýšit službu na vyšší rychlost zde se dozvíte vše potřebné.

Potřebuju poradit
Podpora,Dotazy
Časté dotazy

Nejčastější dotazy ke službě Internet a nebo Chytré TV. Jak zjistím svoji IP adresu? Jak probíhá instalace internetu od vás? Jaké jsou závazky a podmínky připojení ?

Více informací
Podpora,Dotazy
Návody

Na této stránce naleznete ke stažení návody třeba k tomu co dělat když vám nefunguje internet.Můžete zde nalézt také návod jak si nastavit WIFI router který jste si koupily sami.

Více informací
Podpora,Dotazy
Dokumenty ke stažení

Na této stránce naleznete ke stažení kompletní smlouvy, VOP, ceníky a další užitečné dokumenty. Zároveň zde naleznete různé tiskopisy pro komunikaci s námi aby bylo vše přehledné.

Více informací
Podpora,Dotazy
Průvodce vyúčtováním

Připravili jsme pro vás průvodce vyúčtováním a vysvětlení jak se vyznat ve faktuře, aby jste věděli jaký specifický symbol, číslo účtu a specifický symbol zadat.

Potřebuju poradit

loader